MENU

opinie Klientów

Klaudia i Marcin

"Przemek to prawdziwy zaklinacz fotografii. Fotografuje uczucia, relacje, najdrobniejsze detale. Zdjęcia wyglądają, jakby zostały wyjęte z bajki. Perfekcyjnie wybrane kadry, przemyślane, opowiadające Waszą historię. Wasze uśmiechy, spojrzenia, a nie zdjęcie budynku lub krzewu w Waszym towarzystwie.
A przy tym charakterna z niego bestia, żadne ciotki czy inne mądralińskie nie "wejdą mu na głowę", nie raz uratuje Was z opresji, nie będziecie się stresować jego towarzystwem i w pewnym momencie zapomnicie, że śledzi każdy Wasz ruch.

POLECAMY! I DZIĘKUJEMY! "

Ania i Rafał

"Pełen profesjonalizm, kreatywność i super kontakt. Świetna atmosfera podczas sesji narzeczeńskiej i plenerowej. Najlepszy fotograf na Świecie :) Polecamy i z całego serca dziękujemy :)" A&R

Kasia i Michał

"Zdjęcia mówią same za siebie. Wybór Przemka to był strzał w 10 - Przemek utrwalił nasze najpiękniejsze chwile w naturalny, subtelny i niepowtarzalny sposób. Przed obiektywem Przemka cały czas czuliśmy się bardzo swobodnie. Zarówno zdjęcia zrobione w dniu naszego ślubu jaki i podczas pleneru zachwycają.
Podczas sesji plenerowej na Jurze - w poszukiwaniu idealnego kadru wspinał się na okoliczne skały - co pokazuje, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.
Zdjęcia, które dostaliśmy od Przemka przeszły nasze najśmielsze oczekiwania i są cudowną pamiątką! Każdemu polecamy Przemka i jeszcze raz dziękujemy!"

plener ślubny w lesie, leśny plener

Małgorzata i Jakub

"Kiedy wydawałoby się, że z części ujęć zrezygnujemy ze względu na odległości i małą ilość czasu, Przemek pokazał, że jego organizacja pracy i czasu jest zdecydowanie lepsza niż nasza :)
Podejrzewamy, że Przemek potrafi się rozdwoić i teleportować, ale to pewnie tajemnica :) Wielkie zaangażowanie, oaza spokoju i cierpliwości. Zdjęcia ze ślubu i wesela są fantastyczne, z sesji - magiczne. Dużo pomysłów i super realizacja.
My na pewno będziemy wracać i polecać ! Trzymamy kciuki za następne realizacje i wyzwania :) Polecamy serdecznie i dziękujemy za niezapomniane chwile :)" M&J

sesja w zimie, plener w zimie, zamek Promnice, Plener w promnicach

Agata i Szymon

"Wydawało mi się, że fotografia ślubna zawsze będzie odrobinę banalna...a tu niespodzianka! Polecam, bo Przemek w zdjęcia wkłada ogrom profesjonalnych umiejętności i serducho. Efekty jego pracy wciąż mnie zachwycają."

ślub Dąbrowa Górnicza, Kościół na górce Dąbrowa

Malwina i Dawid

Malwina: "Profesjonalizm i kreatywność to pierwsze słowa, które przychodzą mi na myśl oceniając współpracę z Przemkiem. Obydwoje z mężem jesteśmy zachwyceni zdjęciami, zarówno z naszego ślubu jak i z sesji plenerowej. Oprócz niesamowitych umiejętności fotografa, Przemek świetnie potrafi rozładować atmosferę w dniu ślubu, tak że człowiek od razu mniej się stresuje i uśmiecha :) Albumy ze zdjęciami zachwyciły zarówno nas jak i naszych rodziców, którym wręczyliśmy je jako prezent. Szczerze polecamy wszystkim!"

Dawid: "Pełen profesjonalizm. Świetne zdjęcia ślubne oraz plenerowe. Miła atmosfera i bardzo dobry kontakt. Polecam serdecznie."

4x4, jeep, plener na poligonie, sesja nrzeczeńska

Romana i Rafał

"Talent plus genialny warsztat! Ale nie tylko to wyróżnia Przemka. Jest rewelacyjną, ciepłą osobą. Przy wyborze fotografa na wesele nie brałam pod uwagę nikogo innego. Szczerze polecam."

wesele Ochodzita, wesele w górach, wesele w karczmie

Sabina i Adam

"Fotograf wyjątkowy, dbający o detale, z indywidualnym podejściem i pasją w każdym ujęciu:) Poza tym człowiek niezwykle kreatywny o niebanalnym poczuciu humoru;) Wszystko to sprawia, że efekt końcowy zaskakuje doskonałością:) Polecam."

plener ślubny na łódce, plener na żaglach

Katarzyna i Paweł

"Zdjęcia z tego ważnego dnia jakim jest ślub są bezcenną pamiątką. Zdjęcia wykonane przez Przemka są nie dość, że pamiątką to niesłychaną dawką artyzmu. Wykonywane bez wymuszonego pozowania, po prostu mnie zachwyciły! Album w postaci fotoksiążki to istna petarda, Przemek w rewelacyjny sposób dobrał tematykę każdej strony, czyniąc album naprawdę świetną księgą pozytywnej energii i ludzi. Mogę powiedzieć (z całym szacunkiem do moich znajomych), że widziałam wiele zdjęć ze ślubów, ale moje są najpiękniejsze :) i twierdzę to nawet teraz - 6 lat po ślubie "

plener w lesie, bukiet ślubny ze słoneczników

Gosia i Daniel

"Ten Pan ;) jest niesamowicie kreatywny i spostrzegawczy. Entuzjazm i "niewidzialność" to jest to co prawdziwy fotograf powinien mieć w sobie ;) Uchwycił najpiękniejsze momenty mojego Ślubu i dzięki Niemu mogę do nich wracać :) polecam na 1000%"

USC Katowice, ślub cywilny Katowice

Ania i Marek

"Oaza żartów i ostoja spokoju w dniu Waszego ślubu. Chyba nie muszę dodawać, że robi świetne zdjęcia. Serio. Nie szukajcie dalej."

CLOSE